İzmir Ankara Asfaltı 32. km
Çambel Mevki No: 312, Kemalpaşa/İzmir
0541 230 50 11
Pazar Günü Kapalıyız

AŞKAR Prefabrik

Yüksek kalite standartlarında prefabrik yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir.

Sektördeki gelişmeleri an ve an takip ederek kendini sürekli yenileyen Aşkar Prefabrik , bugün İzmir Kemalpaşa’da 12000 m2 alan üzerine kurulu entegre tesislerinde, üretim süreçlerinin tamamında kullandığı teknolojiler ile fark yaratarak, ürünlerine katma değer sağlamaktadır.

Hazır Konut Sektöründe

Onaylanmış Kalite & Güven!

Ege Bölgesi’nin en büyük Show-Room’una sahiptir.

Satış, pazarlama ve üretim bölümlerinde çalışan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Aşkar Prefabrik, yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj ve satış sonrası hizmetleriyle de müşteri odaklı hizmet sunmaya devam etmektedir.

Önce insan sağlığı ve iş güvenliğini esas alarak çok kısa sürede ürettiği ürünlerle pazarda büyük pay sahibi olan Aşkar Prefabrik, sektörde yalnızca lider tedarikçilerle çalışmaktadır.

aşkar prefabrik hakkımızda

Misyonumuz

Müşteri beklentilerinin ötesinde mal ve hizmet üreterek, sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik ve yaşanabilir barınma çözümleri üretmek.

Vizyonumuz

Ticari faaliyetlerindeki kaliteli üretim felsefesinden ödün vermeden müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek üstün, kaliteli hazır yapılar üreterek sektörde fark yaratmak, öncü olmak.

Kalite Politikamız ;

Aşkar Prefabrik için kalite, yalnızca müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet üretmekle sınırlı değildir.

Aşkar Prefabrik’in kalite anlayışı çalışanlarına güvenli ve uygar bir çalışma ortamı sağlamayı, faaliyet gösterdiği topluma katkıda bulunmayı ve faaliyetlerindeki çevre etkisini en aza indirgemeyi de kapsamaktadır.

Bu doğrultuda önce insan ilkesini en temel değeri olarak gören Aşkar Prefabrik, çalışanlarının sağlığını ve iş güvenliğini temin etmeyi en öncelikli görevi olarak benimsemiştir. Ekiplerinin bilgi ve farkındalıklarını sürekli üst düzeyde tutmak için periyodik eğitimler vermektedir.

Kalite Belgelerimiz ;

iso9001 belgesi prefabrik ev izmir
ce belgesi
hizmet yeterlilik belgesi
marka tescil belgesi

Doğru İnsan, Kurumsal Yönetim, Yüksek Verim

Verilen hizmetlerin kalitesi, verimliliği, sürekliliğin sağlanması açısından en önemli kaynakların başında şüphesiz insan kaynakları gelir.

Sitemize başvuruda bulunabilirsiniz,yapılan başvurular gizli tutulacaktır ve kesinlikle geri bildirim sağlanacaktır.

 

Değerlerimiz ;

Saygı,

(Şirket içi iletişimde, müşteriler ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde saygılı ve anlayışlı oluruz.)

Dürüstlük,

(Birbirimize ve müşterilerimize verdiğimiz sözün arkasında dururuz. Karşılıklı güvene dayanan iş birliktelikleri kurarız.)

Disiplin

(Hedeflere ulaşmada sonuçlara odaklanır, alınan kararlara uyar, şirket çıkarlarını bireysel menfaatlerin üzerinde tutarız.)

İş başvurusu için…