Aşkar Prefabrik Kurumsal

Aşkar Prefabrik, yüksek kalite standartlarında prefabrik yapılar ve hafif çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir.

Sektördeki gelişmeleri an ve an takip ederek kendini sürekli yenileyen Aşkar Prefabrik , bugün İzmir Kemalpaşa’da 12000 m2 alan üzerine kurulu entegre tesislerinde, üretim süreçlerinin tamamında kullandığı teknolojiler ile fark yaratarak, ürünlerine katma değer sağlamaktadır.

Hazır Konut Sektöründe Onaylanmış Kalite & Güven!

Ege Bölgesi’nin en büyük Show-Room’una sahiptir.

Satış, pazarlama ve üretim bölümlerinde çalışan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Aşkar Prefabrik, yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj ve satış sonrası hizmetleriyle de müşteri odaklı hizmet sunmaya devam etmektedir.

Önce insan sağlığı ve iş güvenliğini esas alarak çok kısa sürede ürettiği ürünlerle pazarda büyük pay sahibi olan Aşkar Prefabrik, sektörde yalnızca lider tedarikçilerle çalışmaktadır.

Kalite Politikamız

Aşkar Prefabrik için kalite, yalnızca müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet üretmekle sınırlı değildir.

Aşkar Prefabrik’in kalite anlayışı çalışanlarına güvenli ve uygar bir çalışma ortamı sağlamayı, faaliyet gösterdiği topluma katkıda bulunmayı ve faaliyetlerindeki çevre etkisini en aza indirgemeyi de kapsamaktadır.

Bu doğrultuda önce insan ilkesini en temel değeri olarak gören Aşkar Prefabrik, çalışanlarının sağlığını ve iş güvenliğini temin etmeyi en öncelikli görevi olarak benimsemiştir. Ekiplerinin bilgi ve farkındalıklarını sürekli üst düzeyde tutmak için periyodik eğitimler vermektedir.

aşkar prefabrik, tek katlı çelik evler